Zamknij [x]
Nasi pracownicy też biegli
26-04-2017

W niedzielę 23 kwietnia br., po raz kolejny odbył się Bydgoski Bieg Urodzinowy na dystansie 5 km. Uczestniczyło w nim ponad 1 100 biegaczy. Pierwszy raz w historii tych zawodów, Komendant Straży Miejskiej w Bydgoszczy Marek Echaust, ufundował puchary dla najszybszych zawodników oraz drużyn służb mundurowych. W szranki stanęli liczni przedstawiciele policji, straży miejskich i gminnych, wojska, straży pożarnej i służby więziennej. W tej rywalizacji nie mogło zabraknąć drużyny Straży Miejskiej w Bydgoszczy, czyli „Czarne Stopy.SM”. Mimo silnej konkurencji, nasi zawodnicy zajęli czołowe miejsca w wymienionej klasyfikacji. Awa Janikowska z czasem 22:15 zajęła drugie miejsce, a Marzena Cichońska - Bazak z czasem 23:13 trzecie miejsce wśród kobiet. Tomasz Mruk z czasem 17:16 stanął na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji mężczyzn. Bezkonkurencyjna także okazała się nasza drużyna, która zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej służb mundurowych.