Aktualności

Przeszkadzało mu wszystko po drodze

W środę 26 stycznia o godz. 2:16 pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył mężczyznę, który uszkodził pojazd marki BMW, zaparkowany przy Placu Teatralnym.

Czytaj więcej!

Strażnicy udzielili pierwszej pomocy

W czwartkowe przedpołudnie 20 stycznia br. około godziny 10:45 przy ul. Sułkowskiego funkcjonariusze Straży Miejskiej otrzymali zgłoszenie o leżącym na chodniku mężczyźnie.

Czytaj więcej!

Spotkania z radami osiedli

We wtorek 18 stycznia br. profilaktycy z bydgoskiej Straży Miejskiej rozpoczęli cykliczne spotkania z radami osiedli w ramach akcji ekologicznej „Czyste powietrze – Smog”.

Czytaj więcej!

Zmiany w funkcjonowaniu Straży Miejskiej w Bydgoszczy

Zgodnie z Zarządzeniem Wojewody Kujawsko – Pomorskiego, od dnia 9 stycznia 2022 roku straże gminne / miejskie w naszym województwie, w tym Straż Miejska w Bydgoszczy, zostaną użyte do wspólnych zadań z Policją. Zarządzenie zostało wprowadzone na okres 30 dni.

Czytaj więcej!

Podsumowanie kontroli palenisk w 2021 roku

Bydgoscy strażnicy miejscy codziennie dokonują kontroli palenisk domowych. Od 6 listopada 2019 roku w strukturach Straży Miejskiej w Bydgoszczy rozpoczęła działalność nowa komórka, której podstawowym zadaniem są kontrole palenisk.

Czytaj więcej!