Aktualności

Kolejne tereny wysprzątane

W piątek 22 kwietnia br. funkcjonariusze Straży Miejskiej z Eko Patrolu wraz ze strażnikami z zespołu ds. współpracy z Biurem Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi, wzięli udział w kolejnej edycji „Dni Ziemi”.

Czytaj więcej!

Parkowali na miejscach dla osób niepełnosprawnych

W czwartek 21 kwietnia br. około godz. 7:30 pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył dwa pojazdy, które zaparkowały przy ul. Długiej na miejscach parkingowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej!

Odnalezione szczenięta

W niedzielę 10 kwietnia br. około godz. 12:45 patrol Straży Miejskiej skierowany został na ul. Romanowskiej w okolicy hotelu „Pozyton”, gdzie oczekiwał zgłaszający, który znalazł w lesie cztery szczenięta.

Czytaj więcej!

Brali drewno z lasu

W poniedziałek 4 kwietnia br. około godziny 10:10, patrol Straży Miejskiej zauważył wózek załadowany balami drewnianymi, który znajdował się przy ul. Przejście w pobliżu skrzyżowania z ul. Grunwaldzką.

Czytaj więcej!

Co można znaleźć w piecu?

W poniedziałek 28 marca br. podczas kontroli prowadzonej pod kątem spalania odpadów w jednej z kamienic przy ul. Granicznej, funkcjonariusze z zespołu specjalistycznego Eko Patrol ujawnili w piecu dowód osobisty, którego ważność upływa dopiero w 2030 roku.

Czytaj więcej!